TR
*Kredi Kartı Gerektirmez

Sizi Arayalım

OctoCloud Trend Ürünler Özelliği Nedir

Trend Ürünler Özelliği | AKINSOFT OctoCloud Özellikleri

Trend Ürünler

Takip edilen ürünün belli bir süre içindeki ilerleme kaydettiği yönüne trend denir. Trend popüler olan demektir. Piyasaya sürülmüş ürünler için kullanılmaktadır. Örneğin "Bu ayakkabının rengi bu sene çok trend oldu." derken ayakkabının renginin fazla kişi tarafından alındığını, beğenildiğini, satıldığını bizlere göstermektedir. Bir ürünün trend olup olmadığına ise satışlarına ve diğer istatistik bilgilerine bakılarak karar verilir.

OctoCloud ile tüm muhasebe süreçlerinizi yönetirken işlerinizi kolaylaştıracak çözümlerimizden faydalanarak karlılığınıza odaklanabilirsiniz.

OctoCloud bulut tabanlı ön muhasebe programımızda bulunan trend ürünler raporlama seçeneği ile ürünlerinizin talep raporunu çıkartabilirsiniz.

Eğer takip edilen ürün belli bir süredir düşüş yaşıyorsa o ürün için düşüş trendinde olduğu, yükseliş yaşıyorsa yükseliş trendinde olduğunu görebilirsiniz. Böylelikle stok ve yatırım kararınızı revize ederek gereksiz maliyetlerden kurtulursunuz ve en çok kazandıracak seçeneğe yönelebilirsiniz.