TR
*Kredi Kartı Gerektirmez

Sizi Arayalım

OctoCloud Banka Özelliği Nedir

Banka Özelliği | AKINSOFT OctoCloud Özellikleri

Banka

OctoCloud`un bir diğer özelliği banka işlemlerinizde sizlere sunduğu kolaylıklardır. Banka modülü ile programınıza çalışmış olduğunuz tüm bankaları kaydedebilirsiniz. Bankalarda yer alan ana ve alt hesaplarınızı tanımlayabilirsiniz. Ayrıca pos, kredi kartı ve çek-senet tanımlamalarınızı oluşturabilirsiniz.

Alacağınız provizyon raporu ile gerçekleşen ödemelerinizi takip edebilirsiniz. Pos tanımlama taksit sayısı belirleyerek farklı taksitler için provizyon kesintilerini takip edebilirsiniz. Vade farkı uygulamaları için tanımlamalar yapabilirsiniz. Bankalar ve kasalar arası yapacağınız transfer işlemleri ile hesaplarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Kredi kartı ekstrelerinizi yine aynı şekilde rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ekstrelerinizi manuel olarak sisteme işleyebileceğiniz gibi "banka entegrasyonu" ile otomatik olarak da sisteme aktarabilir, cariler ile eşleştirmeler yaparak otomatik olarak işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Banka bakiyeleri sizlere hangi bankada ne kadar meblağınızın olduğunu tek tuşla görebilmeniz için hizmetinize sunulmuştur. Banka tanımları alanından yapmış olduğunuz tüm tanımlara ait genel toplamları banka bakiyeleri alanından görebilirsiniz.