TR
*Kredi Kartı Gerektirmez

Sizi Arayalım

OctoCloud Mali Durum Raporu Özelliği Nedir

Mali Durum Raporu | AKINSOFT OctoCloud Özellikleri

Mali Durum Raporu

OctoCloud programına girdiğiniz zaman sizi analiz ekranı karşılar.

Bu ekran Türkiye ve Dünya`dan güncel haber başlıkları, mali istatistikler, görev istatistikleri ve son 30 günlük satış analizlerinin bulunduğu alanlardan oluşur.

Program açılışında sizi karşılayan analiz ekranı ile genel olarak istatistiklere ulaşabilirsiniz. İstatistik alanından günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak mali analizlerinizi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Mali durum raporu ile ödenek, kaynak ve tüm gelir-gider kalemleri kayıt altında olacağından raporlama son derece kolay olacaktır.

Girmiş olduğunuz veriler kapsamında son 30 günlük satış grafiğinize ve mali yılda satış grafiklerinizin ne durumda olduğuna yine aynı ekrandan ulaşabilirsiniz.

OctoCloud ile mali durum raporu alarak ilgili hesap dönemine ait işlemlerin akışı ve finansal durumunu doğru ve eksiksiz biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Profil ayarları alanından istatistik, 30 günlük satış grafiği, mali yıl satış grafiği ve görev istatistikleri ekranlarının kapalı ya da açık bir şekilde gelmesini sağlayabilirsiniz. Haber kaynağınızı değiştirebilirsiniz.