TR
*Kredi Kartı Gerektirmez

Sizi Arayalım

OctoCloud Fatura Tasarımı Özelliği Nedir

Fatura Tasarımı | AKINSOFT OctoCloud Özellikleri

Fatura Tasarımı

Kullanmak istediğiniz faturaya ait dizaynı OctoCloud fatura tasarımı modülü ile rahatlıkla dizayn edebilirsiniz. OctoCloud işlevsel bir fatura modülü avantajı sunar. Fatura modülü ile ister matbu, ister e-Fatura & e-Arşiv fatura düzenleyerek faturalarınızı dilediğiniz gibi takip edebilirsiniz.

Yurt içi satış faturalarınızı, yurt dışı satış faturalarınızı, alış faturalarınızı, yurt içi satıştan iade faturalarınızı, yurt dışı satıştan iade faturalarınızı, alıştan iade faturalarınızı ve masraf faturalarınızı kaydedebilirsiniz. Fatura dizaynınızı kullanmış olduğunuz faturaya göre tasarlayabilirsiniz.

Faturalarınıza rahatlıkla stok ve hizmet bedeli ekleyebilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz faturayı elden veya bankadan taksitlendirebilirsiniz.

Kapalı fatura tanımları yaparak faturayı birden fazla ödeme şekliyle kapatabilirsiniz. Faturadaki ürünler için fatura üzerindeyken fiyat istatistiği alabilirsiniz.

ÖTV, ÖİV, tevfikat gibi oranları girebilirsiniz. Dilerseniz müşterilerinize veya belli stoklarınıza özel iskonto kullanabilirsiniz.