TR
*Kredi Kartı Gerektirmez

Ön Muhasebe Programlarının Faydaları - OctoCloud

Ön Muhasebe Programlarının Faydaları - OctoCloud

06.07.2023

Ön muhasebe programları doğru girilmiş veriler olmak kaydıyla; kasa ve banka hesaplarınızı, çalışanlarınızı avans ve tedarikçi bakiyelerinizi aksama olmadan takip etmenize olanak sağlar.

Online Muhasebe Programı Nedir?

Online muhasebe programı, uzak bir sunucuda barındırılan muhasebe yazılımıdır. Kurulum ve cihaz gerektirmez. Kullanıcılar, verilerin işlendiği ve kullanıcıya geri gönderildiği “Bulut” sunucu tabanına veri aktarımı yaparlar. Bu sayede  herhangi bir yerden ve herhangi bir cihazdan muhasebe işlemlerini yapabilirler .

Online Muhasebe Yazılımlarının Faydaları 

Bulut muhasebe programı kullanmanın birçok avantajı vardır. Bunlar arasında mobil erişim ve kolay kullanım, veri güvenliği, iş verimliliği, maliyet tasarrufu ve ölçeklenebilirlik gibi özellikler yer alır. Bulut tabanlı sistemler genellikle diğer iş uygulamalarıyla da daha kolay entegre olur.

Ön muhasebe Programı Seçerken Nelere Dikkat Edilir ?

İşletmeniz için muhasebe yazılımı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlar arasında yazılımın özellikleri, fiyatı, kullanım kolaylığı ve müşteri desteği yer alır. Ayrıca, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir yazılım seçmek de önemlidir

OctoCloud Ön Muhasebe Programı Kullanımı Size Neler Sağlar?

  • OctoCloud, online çalışabilmesi sebebiyle size öncelikle ihtiyaç duyduğunuz her an muhasebe hesabınıza ulaşma imkanı sağlar.
  • Kolay kullanımlı ara yüzü ile cari kayıtlarınızı, kasanızı ve stoklarınızı hızlıca kaydederek dilediğiniz zaman kolayca raporlama yapmanızı sağlar.
  • Satış faturası, proforma, teklif ve sipariş formlarınızı kaydederek tek tuş ile faturalandırmanıza yardımcı olur.
  • Online banka entegrasyonları ile banka hesaplarınızı aktarabilir, banka işlemlerinizi çözebilirsiniz.
  • Online tahsilat modülü ile tahsilat işlemlerini halledebilirsiniz.
  • Mobil uygulama desteği ile ( IOS ve Android) dilediğiniz an cep telefonu ve tabletten kullanabilirsiniz.
  • Personel ve tedarikçilerinizin bakiye ve cari hareketlerini, avanslarını kolayca görüntüleyebilirsiniz.
  • e-Fatura &  e-Arşiv gönderimi ve alımı yapabilirsiniz.  Üstelik bu hizmetleri çok uygun fiyatlar ile kullanabilirsiniz.

 Bizimle İletişime Geçin

Bulut ön muhasebe programımız OctoCloud ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için 444 40 80 numaralı telefonumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER