TR
*Kredi Kartı Gerektirmez

OctoCloud Görev Yönetimi ile İş Takibi Şimdi Çok Kolay

OctoCloud Görev Yönetimi ile İş Takibi Şimdi Çok Kolay

19.04.2021

Bu yazımızda, sizlere yoğun iş temponuzu yavaşlatmadan, işlerinizi kolayca takip edebileceğiniz Octoloud yeni Görev Yönetimi özelliğinden bahsetmek istiyorum.

 

İş ve Proje Takip Programları Neden Önemli ?

Şirketlerde ekip yöneticilerinin ve çalışanların takip ettiği iş ve projelerin birden fazla olduğu kesin.Tüm bu koşuşturmanın içinde, yapılması gereken bazı işler unutulabiliyor.

 

Bunun nedeni, günlük yoğunluğunuzun dışında, yapılması gereken işlerin çok fazla olması ve bu işlerin bazıları kolay ve hızlı takip edilememesi.Sorumlusu olduğunuz veya içinde bulunduğunz projeler genellikle bir kişi ile yürütülemiyor. Çoğu zaman proje grubu ile tamamlanması gerekiyor.

 

Bu yüzden de işin bitişi sadece sizin hızınıza bağlı olmuyor. Uzun süreli takip ve kayıt sistemi gerekiyor. (-Yoğun tempoda çalışanlar beni çok iyi anlayacaklardır.-

  

OctoCloud Görev Yönetimi Modülü Ne İşe Yarıyor?

OctoCloud görev yönetimi modülü, bir nev-i Kanban metodu ile iş akışını görselleştirerek pratik bir şekilde takip edilmesini sağlar. Genellikle standart dört sütundan oluşur.

  • Yapılması gereken işler
  • Beklemede olanlar
  • Devam eden işler
  • Tamamlanan işler

 

OctoCloud ile iş akışlarını görselleştirmek, iş programınızı düşündüğünüzden daha iyi hale getirir. Düzenli geri bildirim ve inceleme şemalarına sahip olmanızı sağlar.

 

 Görev Yönetimi Modülü ile,

 

  • Müşterilerinizi ve faturalarınızı görevlerle ilişkilendirebilir, çalışanlarınıza görev atayabilirsiniz.
  • Ekip üyelerini fotoğrafları ile görüntüleyebilir, Görev bazında yorum yapma ve görüntüleme yapabilirsiniz.
  • Görev bazında her projeye dosya eklemesi yapabilir, Görev değişim günlüğü oluşturabilir.
  • Kolayca tekrarlı görev oluşturabilirsiniz.

 

OctoCloud görev yönetimi özelliği, piyasadaki iş takip uygulamaları gibi kullanıcı bazlı ücretlendirilmiyor. (İlgili modülü lisansladığınızda kısıtlama olmadan tüm ekibiniz kullanabiliyor.)

 

OctoCloud, yeni görev yönetimi özelliği ile kusursuz bir iş ve proje yönetim süreci sağlıyor.

 
 İletişime Geçerek Bize Sorularınızı Sorabilirsiniz

 

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için 444 40 80 numaralı telefonumuz ya da LimonDesk üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Aklınıza takılan her türlü soru için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Tüm süreçlerinizi yönetebilmek için OctoCloud programımızı hemen 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

İhtiyacınız olan ne varsa, OctoCloud’ta

Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER