TR
*Kredi Kartı Gerektirmez

Bulut Tabanlı Muhasebe Programlarının Avantajı - OctoCloud

Bulut Tabanlı Muhasebe Programlarının Avantajı - OctoCloud

01.01.2021

Bulut Tabanlı Muhasebe Programı Kullanmanın Avantajları- OctoCloud

Günümüz teknolojisinde küçük veya büyük her işletme fatura düzenlemek, cari ekstrelerini takip etmek veya stoklarını kontrolü için muhasebe programına ihtiyaç duyarlar. Ancak muhasebe programlarının karmaşık olması, muhasebe kayıtlarını girecek personel eksikliği veya maliyetlerin yüksek olması nedeniyle bu ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalırlar.

 

Bulut Tabanlı Ön Muhasebe Programı Kullanmanın Avantajları


Adını neredeyse her alanda duymaya başladığımız bulut (cloud) tabanlı yazılımlar kullanıcılarına veri saklama güvenliğinden her yerden erişmeye, ilave personel ihtiyacına gerek duymadan kolay kullanım avantajına kadar pek çok anlamda kolaylık sunuyor. Küçük ve orta ölçekli işletmeler, muhasebe girişlerine özel bir personel ayıramama sorunu yaşayabilirler. Bu nedenle kullanacakları muhasebe programlarının, işlerini basitçe halledebilecekleri düzeyde olması oldukça önemlidir. Ayrıca diledikleri her yerden erişilebiliyor olması, cari ekstrelerini de rahatlıkla kontrol etmeleri açısından oldukça önemlidir. Bulut muhasebe programları, bilinen bir diğer adıyla online muhasebe programı kullanarak bu ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olmaktadır. 

 

Online muhasebe programları, istenen yerden yönetilme avantajı ile özellikle pandemi sürecinde pek çok işletmenin tercihleri arasına girmeyi başardı. Pandemi sürecinde işletmelerin pek çok sürecini evden yürütülmesinde online muhasebe programları baş roldeydi. Online tahsilat avantajı, borçların tahsilatını müşterilerin dilediği yerden yapmasına olanak tanırken faturalar evde düzenlenerek müşterilere e-posta ile iletildi. Yani pandemi süreci bir yandan da dijital dünyanın hızlanmasına olanak sağladı.

 

Neden AKINSOFT OctoCloud;

 

  • OctoCloud bulut muhasebe ile, verileriniz güvendedir. Verilerinizi saklama / yedekleme ihtiyacı hissetmezsiniz. OctoCloud sizin yerinize verilerinizi saklar.
  • Dilediğiniz yerden erişme imkanı sunar. İnternet erişimi olan cep telefon veya tabletten fatura düzenleyebilir veya tahsilat yapabilirsiniz.
  • Oldukça basit bir kullanımı vardır. Muhasebe bilgisi olmayan bir kişi bile rahatlıkla işlem yapabilir.
  • OctoCloud bulut tabanlı paket muhasebe yazılımları özel bir donanım gerektirmez. Kiralama usulü çalıştığı için maliyetleri oldukça düşüktür.
  • e-Fatura düzenleme, B2B Müşteri bilgi portalı, Excelden toplu ürün ve cari aktarımı yapabilme, istenen sayıda kullanıcı ekleme, bankadan online veri transferi yapabilme, toplu mail ve SMS gönderebilme gibi avantajlar sunar.

Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER