TR
*Kredi Kartı Gerektirmez

AKINSOFT e-Mutabakat ile Tahsilat Süreçlerinizi Hızlandırın

AKINSOFT e-Mutabakat ile Tahsilat Süreçlerinizi Hızlandırın

16.04.2021

e-Mutabakat kullanan/kullanmak isteyen işletmeler için hazırladığımız bu yazımızda e-Mutabakat nedir? e-Mutabakat kullanmak için neler gerekir? e-Mutabakat kullanımının faydaları nelerdir? Sorularına yanıt vereceğiz.

 

e-Mutabakat Nedir? 

e-Mutabakat hizmeti, şirketler ile müşteri arasında tanımlanmış alacak-borç hesaplarının elektronik ortamda kolay, hızlı, güvenli ve hatasız olarak karşılaştırılmasını sağlayan sistemdir. e-Mutabakat, BA-BS mutabakatları ve cari hesap mutabakatları için geliştirilmiş bir web uygulamasıdır. Böylece tüm mutabakatları tek bir panel üzerinden göndererek gelen cevapları takip edebiliyor ve muhasebe programlarınıza işleyebiliyorsunuz. 

 

AKINSOFT e-Mutabakatın Özellikleri Nelerdir ?

e-mutabakat sistemleri cari hesapların toplu bir şekilde gönderimini sağlayabilir. Ayrıca alacak ve borç işlemlerinin toplam tutarlarını sizlere göstererek raporlama işlemlerinizi hızlandırmanıza yardımcı olur. Böylece mutabakatlarınızın dönüşlerini ve ödeme ve alacak dengenizi kolaylıkla düzenler ve takip altına alabilirsiniz.

  • Mutabakat Mektuplarınızı e-mail ve SMS ile gönderebilirsiniz.
  • Sorunlu hesap ve müşterileri hızlıca tespit edersiniz.
  • Mutabakat ve hesap dönüşlerinizi zaman planlaması ile takip edersiniz.
  • Mutabakat gönderilerini yaparken, karşı firmaya not ve ekstre billgisi  iletebilirsiniz.

 

e- Mutabakat Kullanmanın İş yerinize Faydaları Nelerdir ?

Cari hesap mutabakatları genellikle kağıt üzerinde hazır hale getirilip, çıktı olarak alınarak faks ve ya telefon yolu ile karşı firmaya gönderimi yapılıyor. Bu şekilde yapmak hem zaman kaybına yol açıyor, hem de oldukça zahmetli oluyor.

  • e-Mutabakat gönderimlerini e-mail veya SMS yolu ile de yapabildiğiniz için hem zamandan tasarruf sağlar.
  • Arşivleme, kargo ve kağıt baskı gibi masrafları düşürerek tasarruf sağlarsınız.

 

AKINSOFT e-Mutabakat Kullanımına Nasıl Başlayabilirsiniz?

 

www.e-mutabik.com adresi üzerinden "hesap oluştur" butonuna tıklayarak bir kaç dakika içerisinde kaydınızı oluşturuyorsunuz. Hesabınıza anında tanımlanan 50 adet ücretsiz hediye kontör ile kolayca kullanmaya başlıyorsunuz. Gelen ve gönderilen mutabakatları takip ederek süreçlerinizi hızlandırıyorsunuz. İşte bu kadar kolay. 

 

Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için 444 40 80 numaralı telefonumuz üzerinden, LimonDesk (canlı destek) üzerinden ya da iletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Aklınıza takılan her türlü soru için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Biz Sizi Arayalım

Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER